Główna
News
Zaproszenie kurs instruktora unihokeja PDF Drukuj

Wielkopolski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatny kurs instruktora unihokeja realizowany w ramach projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje" przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
Drużyny zgłoszone do IX edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja PDF Drukuj

alt

 

    W dniu 23 września 2017 roku upłynął termin zgłaszania drużyn do IX edycji rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl w sezonie 2017/2018. Wydział Gier i Dyscypliny Wielkopolskiego Związku Unihokeja przedstawia drużyny zgłoszone do rozgrywek:

 

 


 

Więcej…
 
Niechanowska unihokeistka zagra w najlepszej lidze świata.... PDF Drukuj

Agnieszka Kozanecka, wychowanka UKS Błyskawicy Niechanowo, wielokrotna Reprezentantka Polski w Unihokeju podpisała kontrakt ze szwedzkim klubem Linköping IBK!

Więcej…
 
Florbalkowe Wakacje 2017 PDF Drukuj

W lipcu 2017 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą "FLORBALKOWE WAKACJE:. W dwóch 10-dniowych turnusach wakacyjnego obozu sportowo-rekreacyjnego pod nazwą "Florbalkowe Wakacje"; uczestniczyła ponad 100 osobowa grupa dzieci i młodzieży pochodząca z całej Polski.

Poza zawodniczkami i zawodnikami z Niechanowa w obozie uczestniczyły także dzieci i młodzież z Tychów, Paczkowa, Suchego Lasu, Żytowiecka, Poznania, Kołaczkowa, Zielonki, Trzebini, , Swarzędza, Warszawy, Płoskini, Zielonki, Zielonej Góry, Sicienka, Jarząbkowa, Gorzyc Wielkich, Łęki Małej, Szczytnik i Babimostu

Więcej…
 
Zaproszenie do IX edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja PDF Drukuj

alt

 
W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA w sezonie 2017/2018 - florbalki.pl. Wielkopolski Związek Unihokeja zaprasza szkoły i kluby do udziału w rozgrywkach.

Więcej…
 
Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kat. juniorek młodszych PDF Drukuj

  W dn. 21.06.2017 r. w sali sportowej przy ZS w Gorzycach Wielkich rozegrany został turniej finałowy o Mistrzostwo Wielkopolski w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2016/2017 w kat. juniorek młodszych.

Więcej…
 
Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kat. juniorów starszych PDF Drukuj

W dn. 13.06.2017 r. w sali sportowej przy ZS w Gułtowach rozegrany został turniej finałowy o Mistrzostwo Wielkopolski w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2016/2017 w kat. juniorów starszych.

Więcej…
 
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeju w kat juniorka młodsza PDF Drukuj

W piątek 26 maja w Kębłowie rozegrany został drugi półfinał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii juniorek młodszych. 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 34

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości