Główna
News
Półfinał Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt - Gimnazjada 2016/2017 PDF Drukuj

24 października w hali sportowej Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie rozegrany został Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Gimnazjady 2016/2017

Więcej…
 
Unihokej Łączy Dzieci 2016 PDF Drukuj

W dniach 22-23 października 2016 roku w Katowicach odbył się Wielki Finał Festiwali "Unihokej Łączy Dzieci"!Projekt Unihokej Łączy Dzieci to cykl festiwali unihokeja mający na celu rozpowszechnienie unihokeja na terenie całej Polski wśród dziewcząt i chłopców uczęszczających do szkół podstawowych z klas 4-6.

Więcej…
 
Rusza Wielkopolska Liga Unihokeja 2016/2017 PDF Drukuj

alt


Wydział Gier i Dyscypliny Wielkopolskiego Związku Unihokeja przedstawia harmomogram rozgrywek, system rozgrywek i regulamin rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2016/2017

 

Więcej…
 
Drużyny zgłoszone do VIII edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja PDF Drukuj

alt

W dniu 26 września 2016 roku upłynął termin zgłaszania drużyn do VIII edycji rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl w sezonie 2016/2017. Wydział Gier i Dyscypliny Wielkopolskiego Związku Unihokeja przedstawia drużyny zgłoszone do rozgrywek:

 

Więcej…
 
Szkolenie sędziowskie w Poznaniu PDF Drukuj

alt

Polski Związek Unihokeja wraz z Wielkopolskim Związkiem Unihokeja zapraszają na przedsezonowe szkolenie z przepisów gry w unihokeja, które odbędzie się w sobotę 17.09.2016 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Poznaniu przy ul. Żonkilowej 34.
Więcej…
 
Zaproszenie do VIII edycji Wielkopolskiej Ligi Unihokeja.pl PDF Drukuj

alt

 
W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA w sezonie 2016/2017 - florbalki.pl. Wielkopolski Związek Unihokeja zaprasza szkoły i kluby do udziału w rozgrywkach.

 

Więcej…
 
Florbalkowe Wakacje już po raz piąty PDF Drukuj

W lipcu 2016 roku UKS Błyskawica w Niechanowie zorganizował letni obóz sportowo-rekreacyjny pod nazwą „FLORBALKOWE WAKACJE”. W dwóch 10-dniowych turnusach uczestniczyła ponad 100 osobowa grupa dzieci i młodzieży pochodząca z całej Polski a także Czech i Norwegii.

Poza zawodniczkami i zawodnikami z Niechanowa w obozie uczestniczyły także dzieci i młodzież z Tychów, Paczkowa, Suchego Lasu, Żytowiecka, Poznania, Kołaczkowa, Zielonki, Trzebini, Przykony, Fjellhamar, Czeskego Cieszyna, Swarzędza, Warszawy, Morąga, Tuplic, Zielonki, Zielonej Góry, Brzeźnicy, Sicienka, Gorzyc Wielkich, Żabiego Rogu, Łęki Małej, Szczytnik, Babimostu, Mikołowa i Płoskini.

Więcej…
 
Unihokej na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży we Wrocławiu PDF Drukuj

W niedzielę 24 lipca 2016 we Wrocławiu odbyła się XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich Dolny Śląsk 2016, w ramach której zaprezentowany został unihokej jako jedna z dyscyplin The World Games 2017.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 28

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości