Główna News I Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii młodzik w grupie B
I Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii młodzik w grupie B PDF Drukuj Email

 W dniu 2 grudnia 2017 r. w Zielonej Górze rozegrany został I Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii młodzik w grupie B w ramach Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl 2017/2018. 

foto: Leszek Łopuszyński

 W zawodach uczestniczyły następujące drużyny:

  1. UKS Fenomen Babimost
  2. UKS Absolwent Siedlec 
  3. UKS Chynów Zielona Góra
  4. UKS Jastrzębie Żytowiecko

                                                      Wyniki

Nr meczu

gospodarze

 

goście

1.

UKS Absolwent Siedlec

3 : 3

UKS Chynów Zielona Góra

2.

UKS Jastrzebie Żytowiecko

4 : 1

UKS Fenomen Babimost

3.

UKS Fenomen Babimost

2 : 2

UKS Absolwent Siedlec

4.

UKS Chynów Zielona Góra

1 : 4

UKS Jastrzebie Żytowiecko

5.

UKS Jastrzebie Żytowiecko

7 : 2

UKS Absolwent Siedlec

6.

UKS Fenomen Babimost

4 : 2

UKS Chynów Zielona Góra

 

foto: Leszek Łopuszyński

                                            Tabela końcowa turnieju

ZESPÓŁ

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

UKS Jastrzebie Żytowiecko

9

15:4

I

UKS Fenomen Babimost

4

7:8

II

UKS Absolwent Siedlec

2

7:12

III

UKS Chynów Zielona Góra

1

6:11

IV

 

                      Statystyki zawodników

Nazwisko i imię zawodników

Nazwa zespołu

Punktacja

kanadyjska

Bramki

Asysty

Kary

Woźny Tomasz

UKS Absolwent Siedlec

7

7

 

1

Wojciechowski Oskar

UKS Jastrzębie Żytowiecko

5

4

1

 

Macedoński Jakub

UKS Jastrzębie Żytowiecko

5

3

2

 

Jaskowiak Kacper

UKS Jastrzębie Żytowiecko

4

4

 

 

Roszkiewicz Martin

UKS Chynów ZG

4

4

 

 

Wołek Filip

UKS Fenomen Babimost

3

3

 

 

Rakowski Mateusz

UKS Fenomen Babimost

3

2

1

 

Brudło Mateusz

UKS Fenomen Babimost

3

2

1

 

Kozłowski Patryk

UKS Jastrzębie Żytowiecko

2

1

1

1

Komasa Kamil

UKS Jastrzębie Żytowiecko

2

1

1

 

Zieliński Fryderyk

UKS Fenomen Babimost

2

 

2

 

Chmiel Oliwier

UKS Chynów ZG

1

1

 

 

Huba Jakub

UKS Chynów ZG

1

1

 

 

Matysiak Oskar

UKS Absolwent Siedlec

1

 

1

 

Bartlewski Tomasz

UKS Jastrzębie Żytowiecko

1

1

 

 

Masiński Dominik

UKS Jastrzębie Żytowiecko

1

1

 

 

Cycoń Jakub

UKS Absolwent Siedlec

 

 

 

1

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości