Główna News XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja dzień 2 chłopcy
XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja dzień 2 chłopcy PDF Drukuj Email

Drugiego dnia zawodów 8 kwietnia 2018 rozegrany został XV Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja w kategorii chłopców uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Do rywalizacji przystąpili chłopcy z:

  1. UKS Błyskawica Niechanowo
  2. UKS Spartakus Sicienko
  3. UKS Kołaczkowo
  4. SP Łubowo
  5. SP Niechanowo
  6. ZS Nowe Miasto
  7. UKS Krzesiny

Chłopcy grali systemem z podziałem na grupy a czas gry wynosił 2 x 10 minut.

 

Grupa A składała się :

SP Niechanowo

UKS Kołaczkowo

SP Łubowo

Wyniki rozegranych meczów w gr A przedstawiają się następująco:

SP Niechanowo 0:1 UKS Kołaczkowo

UKS Kołaczkowo 3:0 SP Łubowo

SP Niechanowo 4:1 SP Łubowo

 

Grupa B składała się :

UKS Błyskawica Niechanowo

UKS Spartakus Sicienko

UKS Krzesiny

ZS Nowe Miasto

Wyniki rozegranych meczów w gr. B przedstawiają się następująco:

UKS Spartakus Sicienko 3:0 UKS Krzesiny

ZS Nowe Miasto 3:8 UKS Błyskawica Niechanowo

UKS Spartakus Sicienko 8:1 ZS Nowe Miasto

UKS Błyskawica Niechanowo 5:1 UKS Krzesiny

UKS Krzesiny 4:0 ZS Nowe Miasto

UKS Błyskawica Niechanowo 0:6 UKS Spartakus Sicienko

 

Mecze o miejsca V do VII:

  • SP Łubowo 3:5 UKS Krzesiny
  • SP Łubowo 6:1 ZS Nowe Miasto
  • UKS Krzesiny 5:0 ZS Nowe Miasto

Mecze półfinałowe:

UKS Kołaczkowo 1:3 UKS Błyskawica Niechanowo

SP Niechanowo 2:1 UKS Spartakus Sicienko

 

Mecz o III miejsce:

UKS Kołaczkowo 6:2 UKS Spartakus Sicienko

 

Mecz o I miejsce:

UKS Błyskawica Niechanowo 2:0 SP Niechanowo

 

Ostateczna klasyfikacja drugiego dnia zawodów w kategorii chłopców przedstawia się następująco:

  1. UKS Błyskawica Niechanowo
  2. SP Niechanowo
  3. UKS Kołaczkowo
  4. UKS Spartakus Sicienko
  5. UKS Krzesiny
  6. SP Łubowo
  7. ZS Nowe Miasto

 

Najlepszym zawodnikiem wybrano Michała Zuber z SP Niechanowo

Najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrano Filipa Korcza z UKS Błyskawica w Niechanowie

Najlepszym obrońcom wybrano Marcina Łuczyka z UKS Kołaczkowo

Najlepszym bramkarzem wybrano Łukasza Krawczyka z SP Niechanowo

Najbardziej wartościowym zawodnikiem wybrano Jakuba Zuber z UKS Błyskawica w Niechanowie

 

Puchary, medale i statuetki dla najlepszych zawodników wręczyli Pan Eugeniusz Zamiar Wójt Gminy Niechanowo, Pan Zbigniew Bręklewicz Radny Powiatu Gnieźnieńskiego, Pan Marcin Makohoński Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie i Dyrektor Zespołu Szkół w Niechanowie Pani Elżbieta Rzepecka – Roszak.

 

Bardzo miłym akcentem podsumowania zawodów było wręczenie wyróżnień dla trenerów. Panią Katarzynę Süss Wielkopolski Związek Unihokeja uhonorował medalem za „zasługi dla rozwoju unihokeja w Wielkopolsce”. Natomiast Panowie Rafał Frąckowiak i Tomasz Wojciechowski zostali wyróżnieni przez Prezesa UKS Kołaczkowo pana Tadeusza Kicińskiego medalami za wkład w rozwój sportu dzieci i młodzieży z okazji XX-lecia UKS Kołaczkowo.

 

 

Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

 wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości