Główna Turnieje 2014
Turnieje 2014
Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych PDF Drukuj Email

W dniu 20 maja 2014 w hali Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrany został Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych. Turniej został zorganizowany przez Zespół Szkół w Niechanowie z okazji Dni Niechanowa.

Więcej…
 
XI Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja - dzień drugi PDF Drukuj Email

Drugiego dnia zawodów XI Ogólnopolskiego Wielkanocnego Turnieju Unihokeja w niedzielę 27 kwietnia 2014 do rywalizacji stanęły dziewczęta. Dziewczęta rozegrały swoją część turnieju pomiędzy 4 drużynami z województw mazowieckiego i wielkopolskiego.

Więcej…
 
XI Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihokeja PDF Drukuj Email

W sobotę 26 kwietnia 2014 zainaugurowano rozgrywki XI Ogólnopolskiego Wielkanocnego Turnieju Unihokeja w Niechanowie. Pierwszego dnia zawodów do rywalizacji stanęło 6 zespołów chłopców z województw mazowieckiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

Więcej…
 
XI Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Unihhokeja - zaproszenie PDF Drukuj Email

UKS Błyskawica w Niechanowie serdecznie zaprasza na XI edycję Ogólnopolskiego Wielkanocnego Turnieju Unihokeja, który zostanie rozegrany pod koniec kwietnia w Niechanowie.

Więcej…
 
Towarzyski Turniej Unihokeja o Puchar II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie PDF Drukuj Email

    26 lutego 2014r. w hali sportowej przy ul. Łubieńskiego w Gnieźnie odbył się Towarzyski Turniej Unihokeja o Puchar II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie. W zawodach uczestniczyło sześć zespołów z ternu powiatu gnieźnieńskiego. Mecze rozegrano w dwóch grupach, następnie półfinały i finały.

Więcej…
 
IX Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 3,4 i 5 lutego 2014 rozegrano IX Mistrzostwa Gminy Niechanowo w Unihokeja. Łącznie w zawodach wystartowały 15 drużyn, w których skład wchodziło prawie 100 uczestników i uczestniczek.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości