Główna Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2014/2015
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2014/2015
XXII Międzynarodowy Festiwal Unihokeja w Elblągu PDF Drukuj Email

alt alt

Przedstawiamy podsumowanie XXII Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku" rozegranego w Elblągu 13 i 14 czewca 2015 roku.

 

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeju Dziewcząt SP PDF Drukuj Email

W dniu 17 kwietnia 2015 roku w hali sportowej Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrany został Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja w kategorii dziewcząt szkół podstawowych w ramach XVI Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Bieganowie.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeju Chłopców SP PDF Drukuj Email

W dniu 20.04.2015 roku w hali Zespołu Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Finały Rejonu Poznań Teren Wschód Szkół Podstawowych Chłopców. Zawody rozgrywane były w ramach XVI Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2014/2015 prowadzonej przez SZS Wielkopolska.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja chłopców szkół podstawowych PDF Drukuj Email

W czwartek 26.03.2015 roku na hali przy Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta rozegrany został Finał Mistrzostw Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja chłopców. Organizatorem wyżej wymienionych zawodów była Szkoła Podstawowa w Bieganowie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w kategorii chłopców i dziewcząt Szkół Podstawowych PDF Drukuj Email

W dnu 25 marca 2015 w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego SZS w Unihokeja w kategorii chłopców i dziewcząt Szkół Podstawowych.
 

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja dziewcząt szkół podstawowych PDF Drukuj Email

 W poniedziałek 23.03.2015 roku na hali przy Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Kołaczkowie rozegrany zostały Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Unihokeja dziewcząt szkół podstawowych. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Bieganowie

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w Unihokeja PDF Drukuj Email

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w dniach 19 i 20 marca, odbyły się Mistrzostwa Gniezna Szkół Podstawowych w Unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców. 

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeja SP chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 18.03.2015r w hali sportowej ZSPiG w Siedlcu rozegrane zostały Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Wolsztyńskiego w unihokeju chłopców w ramach XVI Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości