Główna Gimnazjada 2009/2010
Gimnazjada 2009/2010
IV miejsce unihokeistek z Gułtów na Ogólnopolskiej Gimnazjadzie SZS w Elblągu PDF Drukuj Email

W dniach 28-30 maja 2010 roku drużyna dziewcząt (unihokeistki) z Gimnazjum w Gułtowach reprezentowała Gułtowy, gminę Kostrzyn i Województwo Wielkopolskie w XVII Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja w Elblągu ? Ogólnopolskiej Gimnazjadzie. Turniej ten ma na celu od wielu lat wyłonienie najlepszej drużyny szkolnej w Polsce i startują w niej mistrzowie i ew. wicemistrzowie poszczególnych województw. Zespół z Gułtów mimo, że w tym roku zajął II m. w województwie zastąpił drużynę mistrzyń województwa z Kębłowa, której to zawodniczki w tym czasie miały zorganizowaną wycieczkę szkolną. Tym razem startowało 19 drużyn z Polski.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniu 20 kwietnia 2010 roku w Kębłowie został rozegrany Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych. Zawody rozgrywane były w ramach XI Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Gimnazjada 2009/2010. W zawodach uczestniczyły reprezentacje gimnazjów z Kębłowa, Gułtów, Niechanowa i Kaczorów.

Więcej…
 
Półfinał B Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w unihokeju szkół gimnazjalnych w kat. dziewcząt PDF Drukuj Email

 W dniu 30 marca 2010r. w Siedlcu odbył się Półfinał B Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w unihokeju dziewcząt szkół gimnazjalnych.

W turnieju wzięły udział następujące szkoły:
Gimnazjum Gułtowy (mistrz Rejonu Poznań Teren Zachód)
Gimnazjum Kaczory Wielkie (mistrz Rejonu Piła)
Gimnazjum Opatów (mistrz rejonu Kalisz)
Gimnazjum Siedlec (mistrz Rejonu Leszno)

Więcej…
 
Półfinał A Województwa Wielkopolskiego SZS w Unihokeja kat. chłopców Gimnazjada 2009/2010 PDF Drukuj Email

W dniu 26.03.2010r w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr2 w Poznaniu rozgrywany był równolegle drugi Półfinał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeju Szkół Gimnazjalnych Chłopców. W zawodach uczestniczyły reprezentacje: Gimnazjum Poznań nr 55, Gimnazjum Kaczory, Gimnazjum Kębłowo i Gimnazjum Drążna.

Więcej…
 
Półfinał B Województwa Wielkopolskiego SZS w Unihokeja kat. chłopców Gimnazjada 2009/2010 PDF Drukuj Email

6 marca 2010 roku w Zespole Szkół w Gułtowach rozegrano Półfinały Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego SZS w Unihokeja w kategorii chłopców w ramach Gimnazjady 2009/2010. Do rozgrywek zakwalifikowały się cztery drużyny: Gimnazjum w Gułtowach, Gimnazjum w Niechanowie, Gimnazjum w Mikorzynie oraz Gimnazjum nr 24 w Poznaniu, które nie dojechało na zawody.

Więcej…
 
Filmowa relacja z Finałów Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja kat. chłopców PDF Drukuj Email

Przedstawiamy filmową relacja z Finałów Rejonu Poznań Teren Wschód w Unihokeja kat. chłopców rozgrywanych w ramach Gimnazjady 2009/2010 a zrealizowaną przez iTV Sport Gnezno.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeja Chłopców Szkół Gimnazjalnych PDF Drukuj Email

W dniu 18 marca 2010r. w Gułtowach (pow. poznański) odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Zachód w Unihokeja Chłopców Szkół Gimnazjalnych. W turnieju brały udział następujące zespoły: Gimnazjum Wąsowo, Gimnazjum Granowo, Gimnazjum Obrzycko, Gimnazjum Chrzypsko Wielkie, Gimnazjum Gułtowy.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Chłopców ? GIMNAZJADA 2009/2010 PDF Drukuj Email

W hali sportowej przy Gimnazjum w Baranowie 10 marca 2010 roku rozegrano Finały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego szkół gimnazjalnych w unihokeja chłopców w ramach Gimnazjady 2009/2010.

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Dziewcząt ? GIMNAZJADA 2009/2010 PDF Drukuj Email

W hali sportowej przy Gimnazjum w Baranowie 9 marca 2010 roku rozegrano Finały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego szkół gimnazjalnych w unihokeja dziewcząt w ramach Gimnazjady 2009/2010.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SZS kat chłopców - Gimnazjada 2009/2010 PDF Drukuj Email

W dniu 12 marca 2010 rozegrane zostały FINAŁY REJONU POZNAŃ TEREN WSCHÓD SZS w ramach GIMNAZJADY 2009/2010 kat. chłopców. W zawodach wzięły udział drużyny: Gimnazjum nr 1 Środa Wlkp, Gimnazjum Kotlin, Gimnazjum Otoczna, Gimnazjum Niechanowo, Gimnazjum Skórzewo i Gimnazjum nr 2 Śrem.

Więcej…
 
Finał Rejonu Poznań Teren Wschód SZS kat dziewcząt - Gimnazjada 2009/2010 PDF Drukuj Email

W dniu 11 marca 2010 rozegrane zostały FINAŁY REJONU POZNAŃ TEREN WSCHÓD SZS w ramach GIMNAZJADY 2009/2010 kat. dziewcząt.

Więcej…
 
Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Chłopców - szkoły gimnazjalne PDF Drukuj Email

W hali sportowej przy Gimnazjum w Baranowie 2 marca 2010 roku rozegrano Półfinały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego szkół gimnazjalnych w unihokeja chłopców w ramach Gimnazjady 2009/2010 .

Do rozgrywek w kategorii chłopców zgłosiły się cztery reprezentacje: Gimnazjum Nr 3 w Swarzędzu, Gimnazjum w Skórzewie, Gimnazjum w Pecnej i Gimnazjum w Baranowie.

Więcej…
 
Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeju w Gułtowach - Gimnazjada 2009/2010 PDF Drukuj Email

W Gułtowach w sali sportowej przy Zespole Szkół w dniach 01 i 02 marca b.r. odbyły się zawody w unihokeju półfinały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego szkół gimnazjalnych w ramach Gimnazjady 2009/2010.

 

Więcej…
 
Półfinał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Unihokeja Dziewcząt - szkoły gimnazjalne PDF Drukuj Email

W hali sportowej przy Gimnazjum w Baranowie 1 marca 2010 roku rozegrano Półfinały Mistrzostw Powiatu Poznańskiego szkół gimnazjalnych w unihokeja dziewcząt w ramach Gimnazjady 2009/2010 .

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja - Gimnazjada chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 23 lutego 2010 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w ramach Gimnazjady SZS w kategorii chłopców.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja - Gimnazjada dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 22 lutego 2010 roku w Zespole Szkół w Niechanowie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Unihokeja w ramach Gimnazjady w kategorii dziewcząt.

Więcej…
 
Mistrzostwa Gniezna w Unihokeja PDF Drukuj Email

W dniach 15 i 16 lutego 2010 w hali sportowej GOSiR przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie rozegrano Mistrzostwa Gniezna w Unihokeja w kategorii chłopców i dziewcząt szkół gimnazjalnych.

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości