Główna Filmy
Filmy
Zakończyły się Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet w Poznaniu PDF Drukuj Email

alt

  Kilkanaście dni temu zakończyły się Eliminacje Mistrzostw Świata Kobiet w Unihokeja rozgrywane w Poznaniu. Chcielibyśmy przedstawić skróty filmowe z każdego dnia zawodów, których współorganizatorem był także Wielkopolski Związek Unihokeja.

 

Więcej…
 
Unihokejowe warsztaty w Nowym Tomyślu PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy, krótki filmik nakręcowy w czasie warsztatów metodycznych w Nowym Tomyślu w grudniu 2013 roku. Film zrealizowała i zmontowała doraca metodyczny ODN w Poznaniu pani Wiesława Skoczylas.

  

Więcej…
 
X Jubileuszowy Ogólnopolski Wielkanocny Turnieju Unihokeja - materiał filmowy PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy, krótki materiał filmowy z X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Wielkanocnego Turnieju Unihokeja zrealizowany przez pana Tomasza Kostenckiego z portalu internetowego sportgniezno.pl

Więcej…
 
Konkurs rzutów karnych PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy konkurs rzutów karnych jaki odbył się podczas Finału Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 florbalki.pl w kategorii Juniorów w dniu 8 grudnia 2012. Materiał nakręciła tv florbalki.

 

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Dziewcząt w ramach Licealiady 2012/2013 - materiał filmowy PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy materiał filmowy z Fiinału Mistrzostw Wielkopolski Dziewcząt rozgrywanych w ramach Licealiady 2012/2013, który został rozegrany w Gnieźnie. Materiał przygotowała Telewizja Informacyjna Sport Gniezno.

 

Więcej…
 
Finał Mistrzostw Wielkopolski Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w TV Konin PDF Drukuj Email

  alt

Przedstawiamy materiał filmowy z Fiinału Mistrzostw Wielkopolski w ramach Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii młodzików, który został rozegrany w Koninie. Materiał przygotowała Telewizja Informacyjna TV Konin.

 

 

Więcej…
 
Półfinał A Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii młodzików w TV Konin PDF Drukuj Email

  alt

Przedstawiamy krótki materiał filmowy z Półfinału A Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w kategorii młodzików, który został rozegrany w Koninie. Materiał przygotowała Telewizja Informacyjna TV Konin.

 

Więcej…
 
Jarocin Floorball Festival promo PDF Drukuj Email
alt alt
Przedstawiamy krótki filmik promujący
Jarocin Floorball Festival 2012
Więcej…
 
Wakacje z Unihokejem PDF Drukuj Email

 alt

Przedstawiamy materiał dotyczący Florbalkowych Wakacji nakręcony przez iGo to internetowy portal kulturalno-informacyjny, ktorego główną ideą jest promowanie życia społecznego w gminie Ostrów Wielkopolski.

Więcej…
 
Filmowa relacja z turnieju w Kębłowie PDF Drukuj Email

 alt

 Przedstawiamy krótką filmową relację z I Turniejjneu Eliminacyjnego w grupie 3 juniorów i juniorek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl, który rozegrany został w Kębłowie w dniu 01.10.2011roku. Autorem filmu jest Patryk Kaczmarek.

 

Więcej…
 
Filmiki z turnieju młodziczek PDF Drukuj Email

 

alt

 

Przedstawiamy filmiki nagrane w czasie I Turnieju Eliminacyjnego Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl w kategorii młodziczek, który odbył się w Gułtowach w miniony weekend.

 

 

Więcej…
 


Sponsorzy...

 

logoazetx2

logoflorbalki

Wspierają nas...

msit4

  wss2

logopowiatu

UG NiechanowoUG Niechanowo

UM Kostrzyn WlkpGmina Kostrzyn

tense2

Nasi partnerzy

IFFlogo

PZUnihokeja
 

wielkopolska

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości